UAH
Шламу. насос горизонтальний уорман wbh в Біла церква від інтернет-магазина Dragflow East Europe (Dragflov Vostochnaya Evropa), OOO | Купити Шламу. Насос горизонтальний Уорман WBH Біла церква (Україна) | Dragflow East Europe (Dragflov Vostochnaya Evropa), OOO : Allbiz
Premium Business
Відгуків: 0
Dragflow East Europe (Dragflov Vostochnaya Evropa), OOO
+38 (050) 442-78-29

Шламу. Насос горизонтальний Уорман WBH

Шламу. Насос горизонтальний Уорман WBH
  • Шламу. Насос горизонтальний Уорман WBH
  • Шламу. Насос горизонтальний Уорман WBH
В наявності
Бренд:Dragflow East Europe
Країна виробник:Україна
Доставка:
Опис

Насос Уорман ® WBH ®

Насос Уорман ® WBH ® є інноваційних шламу відцентровий насос високої продуктивності Характеристики та стійкість до спрацьовування, що зменшує загальні витрати для споживачів. У порівнянні з моделлюWarman® АГ®версія Уорман насоса® WBH® гарантує зниження енергоспоживання, зменшення операцій обслуговування, тривалості життя і підвищення продуктивності. Насос Уорман WBH® ® -хороший інвестування для вашого бізнесу. Компанія корисних копалинВейр вдалося створити це відмінна, Спасибо для поліпшення розчинонасоса насос дизайн, розраховується за методами гідродинамічних моделювання та usovershenstvovannymharakteristikam.

Характеристики:
Бренд:Dragflow East Europe
Країна виробник:Україна
Перекачуване середовище:Шлам, бруд
Тип насоса:шламовый
Спосіб встановлення:Горизонтальний
Інформація актуальна: 12.02.2020
Способи доставки

Детальніше

Неймовірна ціна на Шламу. Насос горизонтальний Уорман WBH в Біла церква (Україна) від компанії Dragflow East Europe (Dragflov Vostochnaya Evropa), OOO.
LiveInternet